vrata2020

LOMAX AKTIV 77

LOMAX AKTIV 77

Späť
Štítky:

Zatiaľ posledným odvetvím, v ktorom spoločnosť Lomax začala pôsobiť, je segment vchodových dverí. Hliníkové dvere AKTIV 77 vynikajú prvotriednymi vlastnosťami, prakticky nulovou nutnosťou údržby a nebývalou životnosťou. Vďaka prítomnosti celej rady bezpečnostných prvkov patria aj v tomto ohľade medzi absolútnu špičku vo svojej triede.

Užívateľ má na výber celkom z troch variant prevedení, dverovú výplň si tak môže rozdeliť niekoľkými priečkami alebo úplne skryť rám krídla. Hliníkové dvere AKTIV 77 zároveň môžeme vybaviť modernými technológiami pre maximálny komfort.

 

Najodolnejší typ dverí na trhu

 • Hliníkové dvere AKTIV 77najodolnejším typom vchodových dverí na trhu, ani po dlhšom používaní sa nijako nedeformujú a veľmi dobre odolávajú okolitým vplyvom.
 • Vďaka použitým materiálom sa skvele hodia aj do veľmi frekventovaných priestorov, akými sú napríklad vchody do panelových či bytových domov. Aj pri veľkom zaťažení je možné hovoriť o životnosti a maximálnej funkčnosti po dobu viac ako 50 rokov.
 • Dlhú životnosť taktiež ovplyvňuje veľmi ľahká údržba – pri hliníkových dverách odpadá pracné konzervovanie špeciálnymi a drahými prípravkami, čo je nevyhnutné napríklad pri drevených výrobkoch.

 

Kombinácia bezpečnosti a skvelých izolačných vlastností

 • Pre maximálnu bezpečnosť sú dvere už v základnej cene vybavené trojbodovým zámkom GU Secury s automatickým zamykaním. Pokiaľ teda užívateľ zabudne zamknúť dvere, systém tak urobí automaticky za neho.
 • Hliníkové dvere AKTIV 77 je možné vybaviť aj systémom BioKey® Inside, vďaka ktorému ich môže užívateľ otvoriť napríklad pomocou odtlačku prstu, špeciálneho kódu alebo RFID čipu.
 • Vďaka širokej možnosti individualizácie si tak môže zákazník zaobstarať vchodové dvere, ktoré sú absolútnym unikátom. Premyslená konštrukcia a prerušenie tzv. tepelných mostov tak zaručujú výborné tepelno-izolačné vlastnosti.
 • Deje sa tak aj v prípade presklenia. Pri sklenených dieloch sa používa zateplený profil s trojsklom v celkovej šírke 40 milimetrov, izolácia je tak úplne zrovnateľná s výrobkami bez presklenia.
Lomax_029_IMG_9810
Lomax_029_IMG_9810

 

3 základné varianty vrátane zladenia s garážou

 • Spoločnosť Lomax má vo svojej ponuke 3 typy dverí – okrem klasického modelu AKTIV 77 sú to aj dvere AKTIV 77 priečkové, pri ktorých je dverová výplň delená priečkami. Vlajkovou loďou ponuky je potom jednostranne či obojstranne lícovaný typ AKTIV 77 Excellent, pri ktorom môže byť rám krídla až z oboch strán skrytý.
 • Základný vzorkovník hliníkových dverí ponúka až niekoľko desiatok farieb, za príplatky je potom možné objednať aj menej obvyklé odtiene vrátane imitácií dreva. Výrobok má potom pri dokonalom vzhľade všetky vlastnosti a výhody moderného hliníkového modelu.
 • Nepreberné možnosti individualizácie dverí spoločnosti Lomax sa spájajú aj s kovaním, madlami či rozetami. Na výber sú aj nerezové prvky alebo presklenia.
 • Veľmi obľúbenou variantou je tiež zladenie so vzhľadom ďalších častí domu, najčastejšie garážových brán. Vďaka tomuto riešeniu tak jednotlivé prvky plášťa stavby vzájomne ladia a robia z domu dizajnovo pútavú stavbu