vrata2020

5 užitočných tipov, ako si vybrať správnu garážovú bránu

Musí byť funkčná, bezpečná, pekná a kvalitná. Vybrať tú správnu garážovú bránu nie je len tak. Preto sme pre vás pripravili poradcu, ktorý vám s výberom brány pomôže. 

5 užitočných tipov, ako si vybrať správnu garážovú bránu

Späť
Štítky:

1. Do každej garáže sa hodí iný typ brány

Pred časom mali všetci len 1 typ brány. Teraz si však najskôr musíte vybrať, aký typ je pre vás ten pravý. Preto sme pre vás pripravili prehľadnú tabuľku:

Typ brány

  • Sekčné garážové brány

  • Posuvné garážové brány

  • Rolovacie garážové brány

  • Dvojkrídlové garážové brány

Kam sa hodia

  • Brány, ktoré sa zasúvajú pod strop, sú modernou klasikou. Uplatnenie nájdu vo väčšine garáží.
  • Hodia sa do garáží s nízkym stropom a do garáží, ktorými sa vstupuje do domu.
  • Zarolujú sa do boxu a ušetria miesto pod stropom, kam si môžete uschovať napr. lyže. 
  • Klasický typ brán sa hodí do garáží, pri ktorých chcete zachovať tradičný vzhľad. 

2. Pozor na nekvalitné brány

Vždy sa zaujímajte, odkiaľ pochádzajú brány, ktoré kupujete. Mnoho obchodníkov iba prepredáva nekvalitné a tým pádom nebezpečné výrobky z rôznych krajín sveta. Väčšiu istotu máte pri nákupe u renomovaného českého výrobcu. 

Najväčším českým výrobcom je práve LOMAX. Máme 80 pobočiek vo všetkých krajoch  Českej republiky a garantujeme rýchly servis aj dostupnosť náhradných dielov.

3. Obstarajte si bránu na mieru.

 Už sú preč doby, kedy sa zákazník musel prispôsobiť predajcovi. Brány boli k dispozícií len v niekoľkých rozmeroch a majitelia museli v garážach búrať alebo naopak pristavovať. Výsledok však nikdy nevyzeral úplne bezchybne. 

Hľadajte predajcu, ktorý vám vyrobí dvere na mieru. Len tak docielite dokonalý vzhľad a funkčnosť. V LOMAXE sú brány na mieru samozrejostí a nič za ne nepriplácate

4. Postrážte si záruky

 Pretože garážové brány sami vyrábame, môžeme 100% zaručiť ich kvalitu. Preto dávame na krídla brány záruku 10 rokov. Vo výrobe používame len tie najmodernejšie metódy. 

Napríklad dekor nanášame na materiál ešte pred samotnou výrobou panelu. Až potom valcujeme tvar sekcie a naplníme panel PUR penou. Vďaka tejto technike je dekor omnoho odolnejší než pri samotnom nanášaní fólie na hotové sekcie. 

5. Zaujímajte sa o sprievodné služby

 

Zaujímajte sa, aké sprievodné služby vám predajca brán ponúka. Chce od vás, aby ste si sami zamerali stavebný otvor? Keď urobíte chybu, dostanete nepadnúcu bránu a nebudete ju môcť reklamovať. 

Preto v LOMAXE vždy necháme zameriavať našich technikov. V cene brány máte aj ich odbornú montáž. Len tak si môžete byť istí, že budú brány fungovať tak, ako majú. 

Zaujímajte sa o kvalitu, obstarajte si bránu v LOMAXE

Prestaňte sa zlostiť so starou bránou a obstarajte si modernú. Kontaktujte nás a my vám s ich výberom pomôžeme